.

.

Точно Производство-TBB-2G-РК-LD-Назад Бар Ладилници

Точно Производство-TBB-2G-РК-LD-Назад Бар Ладилници

мислење на клиентот:

DEN 1171.92
Достапност
Во достапна форма

Точно е ладилник назад бар ладилници се дизајнирани со траен квалитет и вредност.Нашата заложба за користење на највисок квалитет на материјали и преголеми ладење обезбедува постудено производ температури и години на проблеми бесплатна услуга.Фабриката инженерните, автономни, capillary цевка за систем за користење на еколошки R290 хидро јаглерод ладилни дека има нула (0) потенцијал на осиромашување на озонската обвивка (ODP), & три (3) глобално затоплување потенцијал (GWP).Висок капацитет, фабрика избалансирани разладниот систем кој го одржува кабинет температури од 33°С до 38°F (.5°C до 3.3°C) за најдобрите во чување на храната.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите