.

.

Точно Производство-Т-23G-РК~FGD01-Стигне до Приклучоци

Точно Производство-Т-23G-РК~FGD01-Стигне до Приклучоци

мислење на клиентот:

DEN 784.80
Достапност
Во достапна форма

Точно е стаклена врата стигнат до-во се дизајнирани со траен квалитет која ги штити вашите долгорочни инвестиции.Дизајнирани со помош на највисок квалитет на материјали и компоненти за да се обезбеди на корисникот со постудено производ температури, пониски комунални трошоци, исклучителни безбедност на храна и на најдобра вредност во денешниот храна оператор на пазарот.Фабриката инженерните, автономни, capillary цевка за систем за користење на еколошки R290 хидро јаглерод ладилни дека има нула (0) потенцијал на осиромашување на озонската обвивка (ODP), & три (3) глобално затоплување потенцијал (GWP).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите