.

.

Autographed Боби Трупот & Gordie Howe - Ограничено Издание од 199

Autographed Боби Трупот & Gordie Howe - Ограничено Издание од 199

мислење на клиентот:

DEN 688.80
Достапност
Во достапна форма

Поседувате овој Дел од Хокеј Историја!.Доаѓа како што е прикажано со Холограмот и соодветен Сертификат за Автентичност.Професионално музеј во рамка со стакло или да се загрози-доказ-акрил-стакло.Нашиот производ линија карактеристики стотици уникатен колекционерски предмети; дресови, ограничен lithograph слики, фотографии, стапови, лилјаци, пакови, картичка групи, и други големи autographed сувенири.Autograph Автентични, индустријата пионер, е маркетинг и промотивни компанија која работи со бројни спортски икони и е директно инволвиран со autographed collectables и спортски сувенири за над три децении.Се директно вклучени во Индустријата од 1991 година има воспоставено нашиот најпознат бренд на изборот сувенири, дизајнирани и произведени исклучиво од страна на Autograph Автентични.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите