.

.

Canon КП-108IN Мастило/Хартија Сет

Canon КП-108IN Мастило/Хартија Сет

мислење на клиентот:

DEN 911.76
Достапност
Во достапна форма

На отпечатоци се разгледница големина и има Канон жиг во обратна страна.Мастило и хартија се компатибилни со претходните модели (Delphi КП серија само).Тоа карактеристики боја сублимација технологија.Тоа содржи доволно мастило и хартија за 108, 4x 6 инчен отпечатоци.Разгледница Големина и Канон Жиг Обратна Страна.Мастило и Хартија се компатибилни со претходните модели (Delphi КП Серија Само).Разгледница Големина и Канон Жиг Обратна Страна.Мастило и Хартија се компатибилни со претходните модели (Selphy КП Серија Само).Мастило и хартија пакет мерки 4x 6 инчи.Тоа содржи доволно мастило и хартија за 108, 4x 6 инчен отпечатоци.Постои Канон воден печат на задната страна на печатење.Искуство на високо-квалитетни, преносни печатење со КП-108 пост картичка со големина на мастило/хартија сет кој вклучува 108 листови на 4 инчен x 6 инчи фото хартија (приближно) и 3 мастило касета.Овие пост картичка со големина фотографии се печатени со користење на боја сублимација печатење технологија, па тоа значи штом ќе печатење е завршена, тоа е веднаш се исуши, дупка со слободни и отпорни на вода.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите