.

.

Течни Фондацијата Жените Шминка Беспрекорна Течни Фондацијата Светлина Проѕирен и Деликатна Масло Контрола Хидратантна Течност Фондацијата 15ml

Течни Фондацијата Жените Шминка Беспрекорна Течни Фондацијата Светлина Проѕирен и Деликатна Масло Контрола Хидратантна

мислење на клиентот:

DEN 304.56
Достапност
Во достапна форма

Хидратантен - да го Надополнува влага на кожата, го реши проблемот сува кожа и ја прават кожата еластична и чиста.Хидратантен - да го Надополнува влага на кожата, го реши проблемот сува кожа и ја прават кожата еластична и чиста.Маска Флеки - На течни фондацијата може да ги покрие флеки, кријат порите, се формира тенок заштитен слој, и донесе утеха на кожата.Долготрајни - Силна способност да се одржи кожата, шминка, шминка се уште е онлајн во текот на целиот ден долго време со фондацијата, и шминка се уште е онлајн.Крем Текстура - Како нежна како крем, тоа се "топи" во кожата и ги опфаќа несовршености.На прав, тоа не тече, има вашата шминка.Спецификација : Предмет Тип : Течни Фондацијата Текстура : Течни рок на траење : 4 Години за Употреба : Навлажнувачки, Хидратантен Пакет Листа : 1 x Течни Фондацијата.

Клучни карактеристики

Item Type:
Liquid Foundation
Texture:
Liquid
Shelf Life:
4 Years
Use:
Moisturizing, Hydrating
Package List:
1 x Liquid Foundation :

Им се допаѓа и на купувачите