.

.

Шминка Јасна Течност Фондацијата, Светлина Проѕирен и Деликатна Масло Контрола Хидратантна Течност Фондацијата 15ml за Беспрекорна Кожа

Шминка Јасна Течност Фондацијата, Светлина Проѕирен и Деликатна Масло Контрола Хидратантна Течност Фондацијата

мислење на клиентот:

DEN 304.56
Достапност
Во достапна форма

[Проѕирна Кожа] кожата е светлина и природни, и тоа одбива досадна и се оксидира лице.Изберете ја вашата срце и да ја задржите јасна течност фондацијата. [Масло за Контрола на Фондацијата] Евангелието за мазна кожа и се меша мрсна кожа, течни фондацијата е анти масло и анти пот, освежување секој момент. [Убава целиот Ден] Силна способност да се одржи кожата, шминка, шминка се уште е онлајн во текот на целиот ден долго време со фондацијата, и шминка се уште е онлајн. [Анти-Оксидација] течноста фондацијата може да ги покрие флеки, кријат порите, се формира тенок заштитен слој, и донесе утеха на кожата. [Крем Текстура] Како нежна како крем, тоа се "топи" во кожата и ги опфаќа несовршености.На прав, тоа не тече, има вашата шминка.Спецификација : Предмет Тип : Течни Фондацијата Текстура : Течни рок на траење : 4 Години за Употреба : Навлажнувачки, Хидратантен Пакет Листа : 1 x Течни Фондацијата.

Клучни карактеристики

Item Type:
Liquid Foundation
Texture:
Liquid
Shelf Life:
4 Years
Use:
Moisturizing, Hydrating
Package List:
1 x Liquid Foundation :

Им се допаѓа и на купувачите