.

.

2 Пакет PHOERA Фондацијата Удар Беж 104 и Лицето Буквар,Течни Целосна Покриеност Фондацијата Сет,Фондацијата Четка во Прав со Четка,5 Шминка Сунѓер,24HR Мат Масло Контрола

2 Пакет PHOERA Фондацијата Удар Беж 104 и Лицето Буквар,Течни Целосна Покриеност Фондацијата Сет,Фондацијата

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Првично се направени за филм и телевизија употреба, тоа се чувствува во природна, токму како вашата кожа PHOERA фондацијата крие црвенило, тетоважи, мозолчиња, ништо!Сте го името!Природни и беспрекорно, носење светла боја на кожата, голо шминка направи блескавата и проѕирна светлина.Дали нејзиниот нејзиниот роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, или денот на Вљубените.Тоа обезбедува висока дефиниција заврши со течност, прав или крем основа, без никакви апсорпција на производот, и без пролевање.Тоа содржи белење и навлажнувачки поправка состав, ја штити кожата да се направи вашата кожа изгледа многу повеќе совршен.Првично се направени за филм и телевизија употреба, тоа се чувствува во природна, токму како вашата кожа PHOERA фондацијата крие црвенило, тетоважи, мозолчиња, ништо!Сте го името!.луксузна Phoera Шминка Поставите подарок за да се направи било девојки/жени чувствуваат разгалено и среќа.Овој класичен дизајн се справи со е мека и удобна да се одржи без да се лизга.Одлично за мазнење, возвишеното, и минимизирање на порите пред козметика.Најдобар Подарок - Исклучителна пакување и исклучителна шминка поставени се совршен подарок за родендени, Денот на Вљубените, Мајки Ден, свадби, дипломски церемонии. ➤【Лице Primer : 】-Хидратантен Лице Буквар преобразува вашето лице во беспрекорна, мазна платно идеален за долготрајна шминка апликација.Hilareco шминка сунѓерот собата е направен од не-латекс мулти-боја материјал за намалување на алергиите , меко чувство, и жив ,beautyful сунѓер.Hilareco сочинуваат четка со свилен, услужни влакната се создаде уште, мазна апликација, без апсењето или апсорпција на прекумерна количина на производот, како и други шминка четки.PHOERA Хидратантен Лице Буквар преобразува вашето лице во беспрекорна, мазна платно идеален за долготрајна шминка апликација.Природни и беспрекорно, носење светла боја на кожата, голо шминка направи блескавата и проѕирна светлина.Најдобар Подарок - Исклучителна пакување и исклучителна шминка поставени се совршен подарок за родендени, Денот на Вљубените, Мајки Ден, свадби, дипломски церемонии.луксузна Phoera Шминка Поставите подарок за да се направи било девојки/жени чувствуваат разгалено и среќа. ➤【Светла кожа】Природни и беспрекорно, носење светла боја на кожата, голо шминка направи блескавата и проѕирна светлина.Тоа содржи белење и навлажнувачки поправка состав, покривање на фини линии и брчки за светли, убава покриеност.Влажни и суви употреба, Влажни метод : да ја апсорбира водата целосно , потоа да се притисне некое вода, добро за крем или течни производи, како што се ББ крем, лосион, concealer.Се беспрекорно сигурни со нашите PHOERA Мека Мат Долго Носат Течни Фондацијата!Тоа лесно се меша во сите типови на кожа, да ти даде беспрекорна прекрасен поглед кој трае во текот на целиот ден s водоотпорен да остане во текот на секојдневните активности и ноќ испис за неодоливо долготрајни прекрасен изглед.➤【Мазнење Мат Течни Фондацијата】-Тоа е за целосна покриеност.Својот лесен и bendable да се чувствуваат сигурни уште удобно.Целосната покриеност фондацијата е buildable и blendable, мазнење преку порите и недостатоци да се даде airbrushed изглед и јасно тен.Тоа содржи белење и навлажнувачки поправка состав, ја штити кожата да се направи вашата кожа изгледа многу повеќе совршен.Меки, но цврст да се применуваат шминка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите