.

.

Убавината Креации Праска Поставување Спреј

Убавината Креации Праска Поставување Спреј

мислење на клиентот:

DEN 239.28
Достапност
Во достапна форма

Праска Миризлива.Убавината Креации Праска Поставување Спреј дава вашиот максимална хидратација со брз ефект да помогне да се одржи вашата шминка во место.Убавината Креации Праска Поставување Спреј трае во текот на целиот ден и ви овозможува да поставите и да се заборави.Поставување спреј е погодна за сите кожи тип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите