.

.

Philips SatinShave BRL130/00 Влажни и Суви Напредни Електрични Ladyshave

Philips SatinShave BRL130/00 Влажни и Суви Напредни Електрични Ladyshave

мислење на клиентот:

DEN 1439.28
Достапност
Во достапна форма

ЛЕБДЕЧКИ ФОЛИЈА - Дава поблиски, повеќе дури и да отсекува : лебдечки фолија глајд модели беспрекорно заедно вашето тело облини и контури, одржување на близок контакт со кожата и за некој дури и се избричат.Искуство блиски а сепак нежни бричење на нозете и телото.На Satin Shave Напредни Дама Хлапак ви дава мазна кожа, дури и во туш или када.Постигнат коса-слободен кожата без иритација, лесен и удобен.Лебдечки фолија глајд модели природно над вашите облини и контури, одржување на близок контакт со вашата кожа, за некој дури и се избричат.На заоблени бисер-совет trimmers пред и зад сечила за бричење, да ги задржи на хлапак плови без проблеми во текот на вашата кожа и да се спречи гребнатини на кожата-friendly избричат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите