.

.

Брукс Инструмент Flowmeter 2510A2A13BVBN.1-1 LPM Воздухот, 5% F. S, 1/8 FNPT BRS Ftg, Влезот Вентил

Брукс Инструмент Flowmeter 2510A2A13BVBN.1-1 LPM Воздухот, 5% F. S, 1/8 FNPT BRS Ftg, Влезот Вентил

мислење на клиентот:

DEN 1031.76
Достапност
Во достапна форма

Брукс Инструмент 2510 Серија Акрилик Чистка Метри се прецизност-машински акрилик протокот метри за течности и гасови [наведени од страна на дел број за опис], со директна читање воздух или вода вага и се достапни во било кој англиски или метрички скали.Овие променлива површина протокот метри се направени од едно парче на висока јачина, кристално јасно акрилик со лесно може да се прочитаат скали.Тие доаѓаат стандард со стабилна лесно поглед плови.Treaded Инсерти за панел монтажа тип конфигурации Лесно демонтажа/собранието за maintenancerod-водени float Large Скали за брзо повикување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите