.

.

JLFCH iPhone 13 Мини Паричникот Случај со Crossbody Рака Lanyard Quilted Кожна Чанта, [Поддршка за Безжично Полнење],[RFID БЛОКИРАЊЕ] Патент за Држачот на Filp Случај за iPhone 13 Мини (2021) 5.4 ин?

JLFCH iPhone 13 Мини Паричникот Случај со Crossbody Рака Lanyard Quilted Кожна Чанта, [Поддршка за Безжично

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

【Компатибилен со】Овој Паричник Случај САМО се Вклопуваат за i Phone 13 Мини (5.4 инчен) .НЕ одговара за i Phone 13 Про Max(6.7 инчен)/i Phone 13 / 13 Про(6.1 инчи). 【Поголем Капацитет】 : да се Даде доволно простор за повеќе од 10+ Картички, како и 15 cashes и вашиот копчињата кои вклучуваат IDs, кредитни картички, дебитни картички, пари и други дневни мали предмети. 【Безжични Полнење Поддршка】 : Вграден Магнетен прстен компатибилен со редовни безжичен полнач компатибилен со magsafe полнач. 【Crossbdoy Синџир + врвка за околу Рака】 : На Рака Може да Се Монтажни, А Должината на Crossbdoy Синџир Може да се Прилагоди.Лесно да се носат, поудобно и без да се грижите за губење.Мулти-се користи Дизајн за да се Задоволат Клиент е Исполнува во Секојдневниот Живот Многу се задоволни. 【Опремени со RFID】 : Овој Паричник Случај е Опремен со RFID Технологијата за Заштита Наспроти Кредитна /Дебитна Картичка Впивам неговите Измами.Ви даде најбезбедните заштита.Висок Квалитет на YKK Патент може да содржи повеќе од 1000 пати се повлече сила тестирање.Карактеристики : -【Поголем Капацитет】 : да се Даде доволно простор за повеќе од 10+ Картички, како и 15 cashes и вашиот копчињата кои вклучуваат IDs, кредитни картички, дебитни картички, пари и други дневни мали предмети. -【Опремени со RFID】 : Овој Паричник Случај е Опремен со RFID Технологијата за Заштита Наспроти Кредитна /Дебитна Картичка Впивам неговите Измами.Ви даде најбезбедните заштита. -【Лесно да се носат】 : совршена комбинација на случај и паричник, Со анти-изгубени lanyard, држете го телефонот повеќе удобен и без да се грижите за губење. -【Безжични Полнење Поддршка】 : Вграден Магнетен прстен компатибилен со редовни безжичен полнач компатибилен со magsafe полнач. -【Crossbdoy Синџир + врвка за околу Рака】 : На Рака Може да Се Монтажни, А Должината на Crossbdoy Синџир Може да се Прилагоди.Лесно да се носат, поудобно и без да се грижите за губење. -【Квалитет на услуги】:Висок Квалитет на YKK Патент може да содржи повеќе од 1000 пати се повлече сила тестирање, кое може да ги задржи вашите лични предмети добро.Мулти-се користи Дизајн за да се Задоволат Клиент е Исполнува во Секојдневниот Живот Многу се задоволни.Топло Совет : 1. Овој Паричник Случај САМО се Вклопуваат за i Phone 13 Мини (5.4 инчен) .НЕ одговара за i Phone 13 Про Max(6.7 инчен)/i Phone 13 / 13 Про(6.1 инчи). 2. Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате веднаш.Ве молиме да се увери на купување. 3. Ние придаваат големо значење на вашиот шопинг искуство и задоволство.Ви благодариме за вашата поддршка, уживајте во вашата шопинг!Е Потребна Помош?Контактирајте со Нас е : да се Логирате.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите