.

.

13 Про Max Случај Паричник,[Потпирачот][врвка за околу Рака][Држачот на Слотови] Пеперутка Флорални Врежана СТП Кожа прекривачот за iPhone 13 Про Max Случај 2021 6.7 инчен (Сина)

13 Про Max Случај Паричник,[Потпирачот][врвка за околу Рака][Држачот на Слотови] Пеперутка Флорални Врежана

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Вие не мора да се грижите за вашите лични предмети безбедност.Ги носите и за сите ваши потреби без да се земе вашиот паричник со вас.Потпирачот Функција : Момент Dextrad Паричникот телефон случај со потпирач функција ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Монтажни врвка за околу рака ги исполнува секојдневните потреби;Можете да го отстраните wristband кога не ви е потребна за неговата монтажни дизајн.Продолжување на работниот век на мобилен телефон.Монтажни врвка за околу рака ги исполнува секојдневните потреби;Можете да го отстраните wristband кога не ви е потребна за неговата монтажни дизајн.Внимателно дизајнирана за i Phone 13 Про Max Паричникот Случај.Продолжување на работниот век на мобилен телефон.Уживајте во Вашиот Живот : Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња), со што вонредна користење на искуство.Ултра Заштитна : ги Опфаќа сите страни и агли на вашиот телефон, го заштитува вашиот i Phone 13 Про Max Pro од прашина, гребнатини, испакнатини, и дневната штета.Вграден-во три картичка слотови и една страна џеб се наменети за олеснување на вашата работа.Оваа магнет е доволно силен да се задржи на паричникот цврсто затворени.Случај за iphone 13 про max САМО Компатибилни со i Phone 13 Про Max 5 G 2021 [6.За iphone 13 про max случај симпатична [Прецизни Cutouts] : Сите копчиња и интерфејс лесен дизајн.Моментот Dextrad Паричникот Случај, На едноставен и елегантен случај карактеристики префинет дизајн, едноставен и модерен животен стил е на дофат.Ако добиете проблеми со квалитетот со овој паричник Случај, ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Дефинитивно око-пукање, атрактивни, елегантни.Можете да го однесете вашиот телефон заедно со етерични картички и готовина без сметководствена паричник.Вие не мора да се грижите за вашите лични предмети безбедност.Вграден-во три картичка слотови и една страна џеб се наменети за олеснување на вашата работа.совршен cutouts за звучници, камера и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.Можете да го однесете вашиот телефон заедно со етерични картички и готовина без сметководствена паричник.МНОГУ Атрактивни : рачно изработени на врвот одделение стп кожа случај со Пеперутка Флорални Врежана НОВ дизајн.Ултра Заштитна : ги Опфаќа сите страни и агли на вашиот телефон, го заштитува вашиот i Phone 13 Про Max Pro од прашина, гребнатини, испакнатини, и дневната штета.Потпирачот Функција : Момент Dextrad Паричникот телефон случај со потпирач функција ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Ги носите и за сите ваши потреби без да се земе вашиот паричник со вас.Ве молиме проверете пред да го купат,ви Благодариме!Уникатен Луксузни Пеперутка Не треба да носат екстра паричникот повеќе.Овој Момент Dextrad Случај ви овозможува да се доживее на вашиот телефон, во еден сосема нов начин. [Сите круг Заштита] : Ова 13 про max паричникот случај е направен од Висок Квалитет на СТП кожа,мека внатрешни работи TPU материјал обезбедува добра заштита за i Phone 13 Про Max, трајни и удобно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите