.

.

YuHii Тенок Кожа PC случај за Samsung Галакси Z Флип 3 случај со Прстен, Полн заврши на камерата Леќи на Камерата случај за Samsung Галакси Z Флип 3 5G

YuHii Тенок Кожа PC случај за Samsung Галакси Z Флип 3 случај со Прстен, Полн заврши на камерата Леќи на Камерата

мислење на клиентот:

DEN 621.12
Достапност
Во достапна форма

Рачно изработени од трајни СТП кожа и флексибилни TPU да се обезбеди висок квалитет искуство на анти-лизга функција и удобно чувство на допир.Put a Ring On It е дизајниран за да додадете стил и безбедност.Ефикасна солиден случај обезбедува безбедна и сигурна заштита и целосна заштита во случај на случајно i Phone капка.Лесно Кабриолет да дејствува како стојат случај и позицијата на вашиот телефон случај како стојат за видео записи и др.Прецизни cutouts за звучник, камера, блиц и други функционални пристаништа се овозможи лесен пристап до сите порти и функции без да се размонтираат случај.Сите круг на влијание на намалувањето навистина shockproof, анти-нула, анти-судир, анти-притисок, комплетна заштита на вашиот телефон.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите