.

.

Futanwei Бизнис Паричникот Случаи за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021 Случај, Мото G Моќ 2021 Паричникот Случај, Премија СТП Кожа Флип Паричникот Случај Покрие со Држачот за п?

Futanwei Бизнис Паричникот Случаи за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021 Случај, Мото G Моќ 2021 Паричникот

мислење на клиентот:

DEN 309.60
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен : Оваа Премија СТП Кожа Бизнис Паричникот Телефон Случај е специјално дизајниран за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021 6.6 Инчи (2021 Порака), не се компатибилни со сите други модели на телефони.(Не за полнење за Motorola Мото G Моќ 2020).Бизнис Паричникот Случај : Тоа е изработен од мека TPU гума и висок квалитет на СТП кожа која го заштитува вашиот телефон од секојдневните паѓање и гребење.Мекото случај може да се покрие рабовите од двете страни.Помогне да се Заштитат задната страна и пред екранот.Практична Картичка Слотови : Погодно картичка слот за безбедно држачот за картички, лесно да се преземе од вашите картички, Тоа може да се вчита 3 картички и готовина во исто време. (IDs, кредитна картичка или дебитни картички или готовина).Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.Магнетни Затворање : магнетното тока дизајн совршено го штити вашата картичка и парични средства од кои се изгубени, кои во голема мера го олеснува вашиот живот потреби.Прецизни се намали и дизајн; лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите карактеристики.Стојат Видите Дизајн : Стенд може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime.Удобно да го полните телефонот и без отстранување на случај.Прекривачот исто така ги штити вашата приватност при читање или уредување на вашата порака.Материјал : Премиум СТП Кожа, го Користат Високо-квалитетни трајни материјал за услугата живот, мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат.Картичка Слотови и Парични Оддел : 3 Картичка Слотови и 1 Џеб Пари Безбедно се Одржи повеќе од 3 карти и Некои Пари(IDs, Дебитни Картички, Кредитни Картички, возачка Дозвола и сл.).Погоден Потпирач : Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Прекривачот исто така ги штити вашата приватност при читање или уредување на вашата порака.Прецизни се Намали и Дизајн : Лесно пристап на слушалки порта, копчето, контрола на јачина на звук и двете предни и задни се соочуваат со камери.Додека се уште обезбедување супериорен телефон заштита и контрола.Совршено fashionably дизајн за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021 6.6 Инчи (2021 Порака), лесно да го инсталирате, заштита на вашата сакана телефон од оштетување.Карактеристики : 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет.Достапни во различни бои за луѓето од сите возрасти, Особено Деловен Човек.Единствена, стилски и професионално дизајнирани уметнички дела.Ги опфаќа сите четири страни, усните и камера, го Заштитите вашиот Телефон од гребење, удари и други дневна штета.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x Случај САМО.Телефонот или Екран Заштитник не се вклучени.Екран Заштитник НЕ се вклучени, но случај компатибилен со повеќето трети лица екран заштитници.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Бои може да се разликува поради различни monitor settings, резолуција и функции на вашиот монитор.ПА ве молиме да се свесни дека кога ќе го добиете вашиот случај, не може да биде многу мала разлика во бојата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите