.

.

за iPhone 11 Про Max Случај,WenBelle Вистински Кожен Паричник,RFID Блокирање Заштита,Гледање Стојат,[Поддржува Безжична Полнење] TPU Shockproof Флип Случаи за Apple iPhone 11 Про Макс(6.5 инч?

за iPhone 11 Про Max Случај,WenBelle Вистински Кожен Паричник,RFID Блокирање Заштита,Гледање Стојат,[Поддржува

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

КОМПАТИБИЛЕН - i Phone 11 Про Макс (Големина : 6.5 инчи) уреди само, да НЕ се вклопи во други телефони.Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да го стави на ред.ПРЕМИУМ ВИСТИНСКА КОЖА - i Phone 11 Про Max кожа случаи се прецизност направени од горниот слој вистински cowhide кожа,Тие природата и мека.Внатрешниот shockproof перници прегратка секој агол обезбедување на телефонот против капки и испакнатините.Поставените работ околу камера заштитите телефонот од било гребење и нечистотија.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - (1)се Вклучени 4 картичка слотови и 1 парите џеб, ги носите вашите кредитни и дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас;(2) RFID технологија апликација ефикасно штитови на сигнали и ги чува вашите лични информации безбедност;(3)Удобност за Гледање,Проп до вашиот уред во пејзаж стојат ориентација да уживате во гледањето видеа;(4)Магнетни размавта да бидат затворени и заштитени, сигурни магнетни затворање;.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Тоа ви дава непречен пристап до сите порти и карактеристики (Камери, Звучници, итн.), вклучувајќи ги и удобен звучникот дупка која овозможува да зборувате, без потреба да се отвори капакот,без отстранување на случај.Го поддржува и безжично полнење.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - даваме доживотна гаранција со нашите случаи.Ако има било какви не-вештачки производ прашања за нашата случаи, ве молиме контактирајте со нас веднаш,за да се добие нова замена слободни.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Тоа ви дава непречен пристап до сите порти и карактеристики (Камери, Звучници, итн.), вклучувајќи ги и удобен звучникот дупка која овозможува да зборувате, без потреба да се отвори капакот,без отстранување на случај.Го поддржува и безжично полнење.Издржливи против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира.Армирано-копчиња за да ветуваат брзо реагирање.Еден, флексибилни слој обезбедува кавга-бесплатно апликацијата.Трајни производи за Заштита : ги Опфаќа сите четири ќошиња на вашиот i Phone и вклучува покрена рабовите за да се спречи екран гребнатини.Скриени магнетни затворање чува сите ваши вредности во место, уредно и безбедно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите