.

.

Dmtrab Телефон Случај за Наменета за Huawei Колега 30 Про Случај, Вистинска Кожа Smart Shckproof, Хоризонтална прекривачот Случај Функционален Телефон случај (Боја : Сина)

Dmtrab Телефон Случај за Наменета за Huawei Колега 30 Про Случај, Вистинска Кожа Smart Shckproof, Хоризонтална

мислење на клиентот:

DEN 496.80
Достапност
Во достапна форма

За Huawei Колега 30 Про Вистинска Кожа Smart Shckproof Хоризонтална Флип Случај. 1. На симетрични линија ги дели на патеката дизајн, и доби сигнал е добро.2. Едноставно, удобно и лесно да се носат.3. Тоа може целосно да се заштити опремата од нормално гребнатини, нечистотија, кинење и триење.4. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.5. Има добри перформанси и може да се користи за долго време.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите