.

.

Linzhou Motorola Мото G Моќ 2021 Случај со Флип Стојат Функција Обичен Ленти Мода Паричник, Мобилен Телефон Случај за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021

Linzhou Motorola Мото G Моќ 2021 Случај со Флип Стојат Функција Обичен Ленти Мода Паричник, Мобилен Телефон

мислење на клиентот:

DEN 662.40
Достапност
Во достапна форма

Совршена заштита : мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021 е направен од faux кожа која го штити вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Услуги на клиентите : Ние и ветуваме на доживотна гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да помогне да се реши проблемот што е можно поскоро.Вашата поддршка е нашата најголема мотивација.Linzhou Motorola Мото G Моќ 2021 Компатибилни Заштитни Флип Врвот Премија за Заштита Паричникот Holster ▶ Применливи за Motorola Мото G Моќ 2021, со таписерии и убави модели.На врвот на телефонот случај е stitched и наредени со мека faux кожа.Кога обработка, посвети посебно внимание да се исчисти шевовите, бразди, мекост и рабови.Паричникот е опремен со мека кожа, која е поудобно да се одржи и да се однесува на животот на телефонот.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет. ▶ Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да го поставите банкарски картички и мобилните телефони за да го направи животот полесен. ▶ Мулти-агол на екранот функција, лесно да се види филмови, прикажување на материјали, видео разговор, итн.За Linzhou : Linzhou е новата ѕвезда во модерен мобилен телефон додаток индустрија.Нашите производи се земе "квалитет над, цени подолу" како највисок извршување, се закачите на високо-квалитетни и ефективни квалитет на производите.Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред да нарачате.Овој телефон случај е само погодна за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021. Поради калибрација на секој монитор, бојата може да се разликува малку, ве молиме обратете се на вистинскиот производ која ќе ја примите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите