.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Фрида Kahlo Црна Срцето Типографија Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со OnePlus Nord CE 5G

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Фрида Kahlo Црна Срцето Типографија Кожа Книга Паричникот Случај

мислење на клиентот:

DEN 502.80
Достапност
Во достапна форма

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Фрида Kahlo производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Страсни и талентирани со голема личност и посветеност за живот, Фрида Kahlo е Мексико е најпознат женски изведувач и стилска икона!Зошто да не одберете некој од најширок избор на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Фрида Kahlo случаи на пазарот.Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Фрида Kahlo мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Фрида Kahlo product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите