.

.

Letszhu Стрели Vanes 2.5 Инчен Пластични Fletches Ване DIY Стрелаштво Стрелка за Лов на Таргетирање (39 Pack)

Letszhu Стрели Vanes 2.5 Инчен Пластични Fletches Ване DIY Стрелаштво Стрелка за Лов на Таргетирање (39 Pack)

мислење на клиентот:

DEN 170.16
Достапност
Во достапна форма

Стрелките fletches направени од мека текстура материјал, силна наплата за проширена употреба и екстремна издржливост. 2.50 инчен капка во облик на vanes инженерните круг работ, во голема мера ќе ги намали шансите за подигнување после континуирана употреба.Добро направен TPU vanes со добра насока, да се подобри точноста на стрелаштво и тивко со добар баланс.Соодветни за различни стрелка за да можат материјал (јаглерод, алуминиум дрво или други), да ги задоволи повеќенаменското користење.Достапни во 10 бои за избор, светло-обоени vanes се направи полесно за да го забележиш на целта и добро видлива во отворено.Стрелките Fletches Vanes Material : Plastic Length : 2.50 Inch Shape : Капка-форма (насочат)Бои : 10 бои, можете да изберете база на вашиот preference Suitable За : Одговара за различни шахти матер (јаглерод, дрво, алуминиум, fiberglass или други)Употреба : Совршен за лов, целна снимањето, стрелаштво пракса, 3 D-hunting Package се Вклучени : Пакет на 39 Kindly Reminder Strong опоравување после лепак на окно, како што се свиткување пати, само го користите топла вода над 85 степени, или водена пареа, може да се restored After-Продажба Service After ќе прими пакет, било проблем добредојдовте контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши вашиот проблем во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите