.

.

М. SJUMPPER СТРЕЛАШТВО 2.50 Инчен Стрели Пердуви Fletching со Штит Намали за Лов на Таргетирање (Пакување од 36)

М. SJUMPPER СТРЕЛАШТВО 2.50 Инчен Стрели Пердуви Fletching со Штит Намали за Лов на Таргетирање (Пакување од

мислење на клиентот:

DEN 190.80
Достапност
Во достапна форма

【Премиум Материјалот】Мека текстура и добра ориентација, го задржува лет точка во вистинската насока и летаат повеќе непречено. 【Добри Перформанси】2.50 инчен должина, намалување на стрелката е отстапување за да се зголеми брзина и намалување на воздухот влечете. 【Да се подобри Точноста】 Уникатен пердув форма, се стабилизира кога патека на летот и повеќе задржана енергија од конкурентите. 【Повеќенаменското Користење】Одлична за стрелаштво отворено 3-D, целни лов и вежбаат пукање, затворен спорт. 【ВРЕДНОСТ ПАКЕТ】Мулти-бои за стрелци chice, 36 pack може да се користи со квалитет и во квантитет за DIY стрели.Боја капка во облик на пердуви, лесно да се најде време archery Efficient во високи ветрови и други нестабилен conditions Natural висок квалитет вистински пердув обезбеди поголема стрелките контрола.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите