.

.

CFJKN Виткање Брануваа за Возрасни, Затворен Фитнес Брануваа Мини Виткање Брануваа Вежба Брануваа Пролет Подлога Rebounder за Деца, Возрасни,Red_48in

CFJKN Виткање Брануваа за Возрасни, Затворен Фитнес Брануваа Мини Виткање Брануваа Вежба Брануваа Пролет Подлога

мислење на клиентот:

DEN 7391.76
Достапност
Во достапна форма

БРАНУВАА ИЗВОРИ - Преносни Виткање Брануваа користи супериорен квалитет на материјали извори, без рѓа или надвор од форма.потрајни силерт искуство.ГОЛЕМИНА - Тивка и Безбедна Отскокнување Брануваа Тренер има трајни изградба најдобри големина на 48inch : цевки и Пролет, брануваа поддржува до 500lbs и не е лесно да се скршени и лесно да се соберат.ПОДОБРУВАЊЕ на РАМНОТЕЖА Една од други бенефиции за пак да се врати е дека тоа го успорува atrophy во процесот на стареење.- Скокање го зголемува метаболизмот и ја подобрува одмор на метаболизмот, па можете да согорите калории долго по тренингот.- Пак да се врати може да се одржи на инциденти од болести на срцето со зголемување на липиди кои работат со протеини за да се движат на масти надвор на клеточно ниво.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите