.

.

Фиока Тркачи,Фиока Железнички 3-Пати Целосна Екстензија Топката Имајќи го Враќа Мека Близина,од Страна на Планината,за Спалната соба Дневна Соба Фиоки,45kg носивоста

Фиока Тркачи,Фиока Железнички 3-Пати Целосна Екстензија Топката Имајќи го Враќа Мека Близина,од Страна на Планината,за

мислење на клиентот:

DEN 1008.00
Достапност
Во достапна форма

【Лесен за употреба】 Отворање и затворање на фиока, не треба да се наведнуваат надолу, слободни раце, само допир на фиока со твоите коленото за да ја отворите. 【Непречено водење однесување】 Цврста топка лого дизајн обезбедува мирен и мазни движења кога го отворате фиока. 【Фиока шини】 Еден пар на шините можат да го издржат товари од и до 45 кг.Направен од висок квалитет ладно валани поцинкуван челик за отпорност на корозија и издржливост, тие имаат мазна и тивко топката имајќи ролери систем. 【3-дел дизајн】 целосна екстензија.На одредено се однесува на затворена држава.Страна монтажа дизајн. 【Широко се Користи】 Користи во апликациите како складирање на кујната кабинети, спална соба кабинети, кабинет фиоки, биро pedestals, и општи фиоки.Мазна и тивко.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите