.

.

Gobrico 10 Пара 22-инчен Фиока Слајдови Мека Блиску Топката Поаѓајќи од Страна на Планината Фиока глајд модели, 3-Огради Целосна Екстензија, Тешки 100 Фунти Капацитет

Gobrico 10 Пара 22-инчен Фиока Слајдови Мека Блиску Топката Поаѓајќи од Страна на Планината Фиока глајд модели,

мислење на клиентот:

DEN 2371.20
Достапност
Во достапна форма

Монтажа : Страна Планината, Материјал : Работа Зацврстуваат Ладно Валани Челик.Должина : 22in(550mm), дебелина : 1/2in(12.7 mm), Ширина : 1 3/4in(45mm), капацитет : 78 LB.Деликатна површината.Баферирањето влошки.Цврст челик топката.Отстрани тока.Ултра мазна, мека-затворете функција.Континуирано лежишта се обезбеди непречено и тивко перформанси.Хидраулични Мека/Себе Блиску функција полека да се подготви фиока затворен, без треснувајќи затвори.Gobrico нуди високо-квалитетни дом/канцеларија хардвер вклучувајќи го и кабинетот на менувачот,hings,рачката на вратата,копчиња,фиока слајдови во различни стилови и бои.Додадете развива на покачена стил во вашата соба/канцеларија со различни дизајни и бои.Gobrico е секогаш од ваша страна за одличен производи и услуги.Gobrico фиока слајдови се достапни во 12inch,14inch,16inch,18inch,20inch,22inch и 24inch.Разни избори за фиоки во вашата кујна,бања,спална соба,канцеларија со различна длабочина. 3-пати дизајн им овозможува на слајд целосно да се прошири.Да се направи целосна употреба на вашата фиока простор.Тешки слајдови.Силна товарот за фиоки со тешки предмети.Погодно да се замени со ислужени/оштетени фиока слајдови.Спецификација.МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет Ладно валани Челик.ЗАВРШИ : Цинк Позлатен.MOUTING МЕТОД : Страна Монтажа.ДЕБЕЛ/СТРАНА ЦАРИНЕЊЕ : 12.5 mm(1/2inch).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите