.

.

Lenergy Фиока Копчиња за Бебе Јапонски Mandala Салон Копчиња Бела Кабинет Копчиња Стакло Украсни Копчиња за бебе соба Соба, Детска Соба 4PCS 1.38×1.10 во

Lenergy Фиока Копчиња за Бебе Јапонски Mandala Салон Копчиња Бела Кабинет Копчиња Стакло Украсни Копчиња за

мислење на клиентот:

DEN 299.76
Достапност
Во достапна форма

Вклучува : 4 x фиока копчиња, 4 x долго завртки, 4 x кратки шрафови (нерѓосувачки челик), завртки големина : 1.1x0.31in/1.37x0.31in(2.8x0.8cm/0.8x3.5cm).Овие копчиња се изработени од АБС и стакло, со мазна површина, меки линии, цврсти и трајни, не е лесно да се оштети, одлична изработка, не е лесно да се солза.Овие копчиња може да биде совршено се користи за dressers, фиоки, плакари, кабинети, фиока за складирање, bookcases, nightstands, накит, кутии и повеќе.Само ударна дупка во позиција каде knob е да се инсталира, тогаш помине завртка преку задниот дел на авионот, и, конечно, да се стегне на тема успешно да ги инсталирате.Ние сме посветени на задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања, ние ќе се обезбеди 24-часовна онлајн услуга.Вашето задоволство е наша постојана цел.Нашите фиока копчиња имаат различни стилови за да изберете од.Тие ги користат најпопуларните дизајни и се приклучи на повеќето модерни елементи.Изберете вашиот омилен стил да декорирате вашиот кабинети, која може да ви донесе големи изненадувања.Материјал : ABS.Пакување : 4 X фиока копчиња, 4 X долго завртки, 4 X кратки шрафови.Копчиња големина : 1.38×1.10 во (3.5x2.8cm).Завртка големина : 1.1x0.31in/0.31x1.37 во (2.8x0.8cm/0.8x3.5cm).Цврст и издржлив : надградена knob донесува бакар орев инкрустирани режим, што го прави инсталација многу цврста.Матирано ABS : Копчиња се изработени од АБС, со фина изработка, мат површина и многу мазна. 3 D печатење на екран : На копчиња се мали и компактни, како и за печатење во внатрешноста на кристално стакло има 3 D приказ ефект, што може совршено да ги красат секој агол од домот.Широк спектар на употреба : кристал копчиња се многу убави и издржливи, многу погодна за фиоки, кабинети, облекување маси, гардероби.Тоа исто така може да се користи за да ги красат кујна, бања, дневна соба, студија, дом и канцеларија.Лесен за инсталација : копчиња за инсталација се многу едноставни, само да се помине завртка преку кабинетот да бидат инсталирани, и потоа прицврстете ја.По-продажбата на услугата : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Ако нашите производи не може да ве задоволи 100% , ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се врати и размена на нив безусловно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите