.

.

LDMsop Салон Копчиња за Деца Шарени Еднорог Фиока Копчиња Круг Стакло Кабинет Копчиња Декоративни Вратата Копчиња за Момчиња Девојчиња Бебето 4 Парчиња 1.3x1.0 во

LDMsop Салон Копчиња за Деца Шарени Еднорог Фиока Копчиња Круг Стакло Кабинет Копчиња Декоративни Вратата Копчиња

мислење на клиентот:

DEN 299.76
Достапност
Во достапна форма

Вклучува 4 копчиња.Надвор од knob е направен од здрав АБС материјал, и поставените дел е направен од високо-квалитет транспарентен кристално стакло.3 D ефект е многу реална.Копчиња Големина : 1.3x1.0 во/3.3x2.5 cm.Завртка големина:1.1x0.31in/28x8mm,1.37x0.31in/35x8mm.На копчиња се сите рачно изработени, и ние точно за контрола на квалитетот на секоја knob.Инсталација дел усвојува бакар орев пломба режим, без разлика колку е влажна средина е, анти- ' рѓа ефект може да се гарантира.На копчиња и ја повлекува не се погодни само за кабинети, плакар,гардероба, фиоки, салон,но исто така може да се користи и како декорација за да висат на ѕидот.Модерен отпечатоци се совршен избор за украсување дневна соба, спална соба, детска соба, бања и кујна.Инсталацијата е многу едноставна, само ударна дупка во кабинетот или фиока дека треба да се инсталира, тогаш помине завртка преку назад, и, конечно, затегнете ја.Specification Material : ABS,Кристално стакло,од не ' рѓосувачки челик screw Size : 1.3x1.0 во/3.3x2.5 cm,Завртка големина 1.1x0.31in/1.37x0.31in (28x8mm/35x8mm)Тежина : 130g Features The кабинет копчиња има сет на четири рачки,и неговата површина е направен од кристално стакло,мазна и crystall.Тоа изгледа како фотографија е во сендвич во внатрешноста,која има 3 D визуелен ефект.Не само на материјалот, дизајн или визуелно,На knob е уникатен.Нашите knob е изработен од ABS и е полесен во тежината,на завртката е од не 'рѓосувачки челик,не е лесно да' рѓа.Погоден For This копчиња и ја повлекува не се погодни само за вашиот кабинети,плакар,ковчегот,фиоки,чевли кабинети,тоа исто така може да се користи како домашна декорација,виси на ѕидот.Животот треба да биде совршен,,во потрага по чисти во метежот и ритамот на живот,случајно совпаѓање со едноставна декорација,пишување на тивок тон на години.Моделот Design We имаме широк избор на модели,вклучувајќи ѕвезденото небо,еднорог,симпатична цртан филм,животно,едноставен и елегантен модел стил.Секој треба сакате,ве молам дозволете ми да знам.Note Due на природата на мониторот,бојата на објектот може да бидат различни од сликата.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни ме слободно.Јас ќе ви одговори со голема искреност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите