.

.

SHANGSHANG Zfuxiang Stor 3D Печатач Смола Филтер Инка Храна Одделение Трајни Нерѓосувачки Челик Отстранлив Двојно-Цедилка Филтер Одговара за SLA/DLP/LCD

SHANGSHANG Zfuxiang Stor 3D Печатач Смола Филтер Инка Храна Одделение Трајни Нерѓосувачки Челик Отстранлив

мислење на клиентот:

DEN 523.20
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик.Димензии : 5.9 инчи во дијаметар; 4.7 инчи во висина;.Род должина : 1.7 инчи, млазницата дијаметар 0.8 инчи.Одговара За SLA/DLP/LCD.Направени од високо-квалитетни материјали, безбеден и еколошки.Спецификација : Материјал : Храна одделение 304 нерѓосувачки steel Dimensions : 5.9 инчи во дијаметар; 4.7 инчи во висина;Род должина : 1.7 инчи, млазницата дијаметар 0.8 inches Notice : 1. Работната температура на филтерот е 100 степени.2. Пред да користите филтер, ве молиме да се мијат со топла вода и сапуница вода.3. Ве молиме чисти од не ' рѓосувачки челик инка по употребата.Пакување листа : 1 x нерѓосувачки челик funnel2 x филтри.

Клучни карактеристики

Material:
Food grade 304 stainless steel
Dimensions:
5.9 inches in diameter; 4.7 inches in height;
Rod length:
1.7 inches, nozzle diameter 0.8 inches
Notice:
1. The working temperature of the filter is 100 degrees. :
2. Before using the filter, please wash it with warm water and soapy water. :
3. Please clean the stainless steel funnel after use. :
Packing list:
1 x stainless steel funnel :
2 x filters :

Им се допаѓа и на купувачите