.

.

Прецизност 60 mL, Филтер Инка, парична Казна Порозност Fritted Пршлен, Buchner

Прецизност 60 mL, Филтер Инка, парична Казна Порозност Fritted Пршлен, Buchner

мислење на клиентот:

DEN 1027.20
Достапност
Во достапна форма

Buchner Филтер Инка.Капацитет : 60m L.Fritted Диск Дијаметар : 40mm.Порозност : Парична Казна.Направени од Borosilicate Стакло.Филтер инка, Buchner, 60 m L, fritted диск дијаметар : 40mm, порозност : парична Казна.Не се препорачува за употреба каде притисок би го надминале 15psi.Каталог Бр. : 501423; Материјал : Borosilicate стакло; ASTM Спец : E438; Снабдувач : Прецизност Labware.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите