.

.

Ман Филтер C 35 154 Филтер За Воздух

Ман Филтер C 35 154 Филтер За Воздух

мислење на клиентот:

DEN 432.96
Достапност
Во достапна форма

Оптимална нечистотија поделба ефикасност.Специјално врежана хартија за добра pleat стабилност.Филтри штетни честички како што се прав, полен, песок, soot или дури и капки на вода, надвор на внесувањето воздух.Го намалува внесот на бучава.Салда на воздухот тече кон протокот на воздух метар и заптивки исклучување во непосредна близина компоненти.Одговара тип : Возило се Специфични.Ман-Филтер C 35 154 Филтер за Воздух OE квалитетот значи дека нашите производи се во согласност токму со исти технички и спецификации за квалитет и на тој начин со строги барања на автомобилски производител во прашање.МАН-ФИЛТЕР, на врвот на филтерот за бренд во cid, има нудат вистински OE надлежност за над 65 години.И во оригиналната опрема на ново возило и во жолта & зелена МАН-ФИЛТЕР за пакување, оригинални МАН-ФИЛТЕР производите со 100% OE квалитет се верува целиот свет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите