.

.

Кантонот Трки Производи 22-631 Палка Алуминиумски Филтер (Планината За Chevy LS1), 1 Пакет

Кантонот Трки Производи 22-631 Палка Алуминиумски Филтер (Планината За Chevy LS1), 1 Пакет

мислење на клиентот:

DEN 324.00
Достапност
Во достапна форма

Планината ја користи истата 13/16 -16 тема филтер брадавица како акционерско да го прифатат стандардот LS1 филтри и карактеристики О-прстен печати помеѓу пан и адаптер.Произведено Во САД.Палка алуминиум спин-на филтер планината.Објектот пакет тежина : 1.63 фунти.Оваа палка алуминиум спин-на филтер планината е дизајниран да го инсталирате под пан железнички на нашите LS1 тави.Планината ја користи истата 13/16 -16 тема филтер брадавица како акционерско да го прифатат стандардот LS1 филтри и карактеристики О-прстен печати помеѓу пан и адаптер.Оваа палка алуминиум спин-на филтер планината е дизајниран да го инсталирате под пан железнички на нашите LS1 тави.Планината ја користи истата 13/16 -16 тема филтер брадавица како акционерско да го прифатат стандардот LS1 филтри и карактеристики о-прстен печати помеѓу пан и адаптер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите