.

.

Рос Контроли 2176B6001Z 21 Серија Висока Температура Вентил, 4/2 Еден Електромагнетниот Контролирана, Пролет се Врати, Не-Заклучување Прирачник Замени, 1 in-Out, 1-1/2 Издувните

Рос Контроли 2176B6001Z 21 Серија Висока Температура Вентил, 4/2 Еден Електромагнетниот Контролирана, Пролет

мислење на клиентот:

DEN 1183.20
Достапност
Во достапна форма

Poppet конструкција за близу нула истекување & висок нечистотија толеранција.Авто-чистење.Носат компензираат.Не-Заклучување, метал копчето прирачник замени, на електромагнетниот контролирана модели.Poppet Вентили, Висок & Ниска Температура.Poppet конструкција за близу нула истекување & висок нечистотија толеранција.Авто-чистење.Носат компензираат.Повторливост во текот на животот на вентил.Не-Заклучување, метал копчето прирачник замени, на електромагнетниот контролирана модели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите