.

.

Убиец Филтер Замена за БОЛДВИН BF7675D (Пакување од 2)

Убиец Филтер Замена за БОЛДВИН BF7675D (Пакување од 2)

мислење на клиентот:

DEN 1452.00
Достапност
Во достапна форма

Со гордост се Произведени во САД.Го заменува p/n BF7675 D.Највисок Квалитет на Материјали и Медиуми на Располагање.Гарантира Ефикасност.Производот може да се разликува од сликата.BF7675 D БОЛДВИН филтер елемент замена на - пакет на 2 Killer Филтер производи се стави на квалитетот над останатите.Нашите САД направени филтри и делови се користат само највисок квалитет на материјали се достапни на пазарот и се произведени со највисоките стандарди.Секој Филтер е загарантирана да ги исполни или надмине оригинална опрема производство спецификации.Сите предмети се означени "Замена" или "Еквивалентен" не се поврзани со оригиналниот производство каде што се имиња и дел броеви се за крстот референца само.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите