.

.

AMBF WP1M26X6-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, 226/Заврши Крај CapsNo О-Прстен/Заптивка (Пакување од 50)

AMBF WP1M26X6-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина,

мислење на клиентот:

DEN 20442.24
Достапност
Во достапна форма

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полиестер Медиуми.Филтер Димензија : 4.5 Inc OD 9.75 Инчен Должина, Micron Оценка : 1 Micron.End Cap & Заптивка : 226/Заврши Крајот Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите