.

.

Deschem 110mm,0.45 хм,Polyethersulfone Мембрански Филтер,Направени од ЈСВ,11CM Дијаметар,50 Компјутери/Многу

Deschem 110mm,0.45 хм,Polyethersulfone Мембрански Филтер,Направени од ЈСВ,11CM Дијаметар,50 Компјутери/Многу

мислење на клиентот:

DEN 2039.76
Достапност
Во достапна форма

Мембрански Филтер.Направени Од Страна На Polyethersulfone Смола.Дијаметар 110mm.Големината на порите 0.45 um.Земја на Производство : Кина.Deschem 110mm,0.45 хм,ЈСВ Мембрански Филтер,11 CM Дијаметар,50 Компјутери/Lot Made Од Polyethersulfone Outer Дијаметар е 110mm Pore Големина е 0.45 um.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите