.

.

Туш Главата Полици Прилагодливи Вшмукување Туш за Бањи, Сребро.

Туш Главата Полици Прилагодливи Вшмукување Туш за Бањи, Сребро.

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Изградена во смола подлога, за да се задржи showerhead во место и заштита на лизгачот на лентата за да се избегне на нула.Директна инсталација без алатки.Крајот ротира копчето за прилагодување степен потоа завртка за да се тесни.Може да се прилагоди агол слободно.Погоден за стандард туш главата, фиксна цврсто раката туш без лизгање.Не треба да се размислува за вашето слајд бар страна, круг туш столб железница(тоа е прилагодлив.).Заградата изградена на инженеринг одделение ABS, издржливи.Опис на производот : Бања замена туш заградата е изградена на високи квалитет и мултифункционален круг туш столб железница.Издржливи и погоден од туш рака планината поради неговата флексибилност.Спецификација за производ : Материјал : ABS.Боја : Сива Боја.Пакетот Вклучува : 1 * Рака Туш Заградата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите