.

.

LanternParts под Притисок МЕСИНГ Рачни Туш Главата, Замена Showerhead за Бања Туширање Систем, Изработени од месинг, Современи Договор Стил (Светла Сребро)

LanternParts под Притисок МЕСИНГ Рачни Туш Главата, Замена Showerhead за Бања Туширање Систем, Изработени од

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Моден дизајн, едноставна убавина.Сите бакар рачен туш има предности на отпорност на корозија и издржливост, хром-обложено материјал, издржлив, не-токсични и олово-слободни.Тема големина : инчен G1 / 2 конец.Пакетот содржи само туш главата, можете да изберете црева според големината.(одговара на цевки diameter15mm).Секој детал континуирано секое искуство, да ви даде удобно искуство.Нашите производи : Од црно на готовиот производ, ние го сфаќаме секој чекор сериозно Ние користиме високо квалитетни бакар тело и заштита на животната средина силикони, одбиваат да правиме компромиси.Кислород, мека вода, кожа - friendly и comfortable Features : Усвојување multilayer electroplating process Made од Месинг ви Дава посебен туш искуство, смирување болка, напнатост и ментален замор.Тема големина : Британски G1 / 2 конец.Погоден за разни црева.Answer : ___________________________ Note : пакет содржи само туш главата, можете да изберете црева според големината.(одговара на цевки diameter15mm) Бидете сигурни дека ореви се заострија за да се спречи истекување поради misaligned теми.Бидете сигурни дека за да се одржи дихтунзи на двата краја од туш црево за да се спречи истекување.Пред инсталацијата, бидете сигурни дека туш црево не е блокиран.Ве молиме да проверите на нашата фотографии и бидете сигурни дека дел прикажани изгледа идентично на вашите акции еден.Ако имало било какви прашања,контактирајте со нас пред да се отвори било барање,ние ќе се потрудиме да вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите