.

.

homozy Sprayer Рачен Туш Главата Млазницата Тоалет и Мијалник

homozy Sprayer Рачен Туш Главата Млазницата Тоалет и Мијалник

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Креативни Мултифункционален Рачен Тоалет Спреј Мијалник Бања Sprayer Туш Главата.Тоа може да се користи да се земе туш, чисти подот, се мијат closetool, вода цвет, миење на автомобилот и др.Тоа има голема вода притисок и може да заштедите вода и да се избегне губењето на.Овој тоалет и мијалник спреј shattaf е направен од нерѓосувачки челик со хром финиш.На swicth на spary може да се контролира водата.Опис : - Креативни Мултифункционален Рачен Тоалет Спреј Мијалник Бања Sprayer . - Ова тоалет и мијалник спреј shattaf е направен од нерѓосувачки челик со хром финиш. - Тоа е голема вода притисок и може да заштедите вода и да се избегне губењето на. - На swicth на spary може да се контролира водата. - Тоа може да се користи да се земе туш, чисти подот, се мијат closetool, вода цвет, миење на автомобилот и др.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Должина на : прибл. 140mm/ 5.5 инчен - Интерфејс : 20mm/ 0.79 инчен(4/5")Пакетот Вклучува : 1 Парче Sprayer Главата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите