.

.

LYL среќен 12 Парчиња Мини Сет Играчки Бесконечност Коцка Ставете Грав Flippy Синџир Fidget Играчка Поп Цевки Кликнете Змија Виножито Топката Стрес Олеснување Играчки

LYL среќен 12 Парчиња Мини Сет Играчки Бесконечност Коцка Ставете Грав Flippy Синџир Fidget Играчка Поп Цевки

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

SAFE МАТЕРИЈАЛ : Нашиот Стрес олеснување играчки се направени од силикон и храна одделение пластика, fidget играчки во собата е нетоксичен, не-алергиски и безопасно, повеќето од играчки се мали во големина и лесен во тежина со мазни рабови, децата може да ги игра без да се грижите.Лесно да се носат : овие притисок олеснување Мини играчки се џеб големина и високо пренослив.Може да се стави овие fidgety играчки во вашиот џеб.Можете да играте секаде, како што се канцеларија, дома, во црква, библиотека, станица, посебно образование во училница, третман соба, сензорна соба, и ќе излезе.Мулти-цел : Детски играчки не само што може да Стрес олеснување, но исто така може да се користи за мозокот обука за подобрување на децата меморија, концентрација, трпение, логика, просторното размислување и рака флексибилност.Стрес олеснување : различни играчки може да се промовира тактилни стимулација, мирен, и да се фокусира на она што треба да се направи.Супер вредност 12 пакетот играчки сет : вклучува 1 бесконечна коцка, 1 стискаш грав, 1 Flippy Синџир, 3 mesh цевки со мермер, 1 бејзбол, 1 виножито топката, 3 Поп Цевки, 1 кликнете на змија.Пакет : Вкупно : 12 Компјутери Fidget Играчки Пакети 1 x бесконечна коцка 1 x стискаш грав 1 x Flippy Синџир 3 x мрежа цевки со мермер 1 x бејзбол 1 x виножито топката 3 x Pop Цевки 1 x кликнете на змија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите