.

.

198E,Нова 2 HP SPL Компресор Должност Електричен Мотор, 3450 ВРТЕЖИ во минута, 56 Рамка, 5/8 Бунари со Дијаметар,120/240 Volt

198E,Нова 2 HP SPL Компресор Должност Електричен Мотор, 3450 ВРТЕЖИ во минута, 56 Рамка, 5/8 Бунари со Дијаметар,120/240

мислење на клиентот:

DEN 4798.80
Достапност
Во достапна форма

БРЗА ИСПОРАКА : Тоа трае само 3-5days да delive за повеќето делови на сад!Ве молиме имајте предвид дека насоката на ротација на моторот е спротивно од стрелките на часовникот (се однесува на насоката во која на окно се соочува луѓето се во потрага на вратило).Ако вашиот уред треба да биде во правец на стрелките на часовникот, ве молиме посетете ја нашата продавница да се купи на продавачот самостојно издаден SKU : WQ-ZNAA-LXWH ве Молиме оставете порака ако ви треба Г.С. волан мотор!.BT198 E,2 HP SPL КОМПРЕСОР ДОЛЖНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕН МОТОР, ODP (ОТВОРЕН КАПЕЊЕ ДОКАЗ) ЗА СУВА ЗАТВОРЕН СРЕДИНИ .1 ФАЗА, 56 РАМКА, 3450 ВРТЕЖИ во минута, 120 V/240 VAC, 5/8" БУНАРИ со ДИЈАМЕТАР .CAPACITOR ПОЧЕТОК И CAPACITOR СЕ КАНДИДИРА КОНТИНУИРАНО ДОЛЖНОСТ КОМПРЕСОР МОТОР .Amperage : (7.5 FLA @ 240 V) (15 FLA НА 120 V), Напон : 120 V/240 V (НЕ ОДГОВАРА ЗА 208 V ДОЈДОВНИ) .CCW (КОНТРА СТРЕЛКИТЕ НА ЧАСОВНИКОТ РОТАЦИЈА) КОГА СЕ ГЛЕДА ОД ОКНО КРАЈОТ.Ве молиме имајте предвид дека насоката на ротација на моторот е спротивно од стрелките на часовникот (се однесува на насоката во која на окно се соочува луѓето се во потрага на вратило).Ако вашиот уред треба да биде во правец на стрелките на часовникот, ве молиме посетете ја нашата продавница да се купи на продавачот самостојно издаден SKU : WQ-ZNAA-LXWH ве Молиме оставете порака ако ви треба Г.С. волан мотор!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите