.

.

ЖУ YAN Tiki Факели за Надвор 6 Pack,59in Метал Факелот со Fiberglass Фитил,Широко Устата Лесно да се Рефил Citronella Факели за Надворешна Декорација Партија,Двор Градина Патио Освет?

ЖУ YAN Tiki Факели за Надвор 6 Pack,59in Метал Факелот со Fiberglass Фитил,Широко Устата Лесно да се Рефил Citronella

мислење на клиентот:

DEN 1439.76
Достапност
Во достапна форма

ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ - за Разлика од другите факели со тесен отвор, ние дизајниран отворање доволно широка за да се избегне spillage при пополнување факел масло и чувајте ги вашите раце чисти.Одлична за употреба со citronella батериски лампи.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Метал tiki факели отворено се направени со трајни fibreglass фитил за долгорочната согорување и прав-обложени заврши на корозија и временските заштита, тоа го подобрува отворено искуство неизмерно.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да се ПРИСПОСОБАТ - Нашите заварени споеви завртки и метал удели се цврсто засилен за лесно затегнување, без виткање или скосен, секое отворено факели доаѓа со 3 метал удели така може да се прилагоди на висината на вашите потреби, вкупна висина 59".УБАВА ДОПОЛНУВАЊА НА ОТВОРЕНО ПАРТИИ - Кога сте хостинг отворен партија, скара, паркинг (надворешен свадба прием, празник партија, кампување,ги користат нашите citronella tiki факели отворено да помогне да се одреди расположението за вашиот двор.И тие изгледаат вид на племенски во темнината!. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет И услуга ПО Продажбата-ние обезбеди комплетна 12-месечна гаранција за квалитет и 60-ден квалитет наплата.Ако не сте задоволни со ЖУ YAN производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Нашата услуга начело е да ги задоволи клиентите.За убава отворено свадби, на кампување патувања, природни пламен помага да се создаде совршена атмосфера за вашите отворено забавни или лица со убаво и елегантен изглед дизајнирана да се даде приштина се чувствувате кога се осветлени!.Snuffer помага да се задржи фитили надвор на дожд и прашина.Висок квалитет fibreglass фитил има пламен во дожд или ветер.Екстра широк отвор е лесно да се промени кога полнење со гориво.Сакаме примитивни племенски чувствуваат дека доаѓа со осветлување нагоре.Ве Молиме Имајте Во Предвид. 1. Нови фитили треба да ги апсорбира факел масло за околу 20 минути пред првата употреба. 2.За доследна и мазна пламен форма, ние силно препорачуваме да се прошири на фитил најмалку 1/4" да 1/2" од факелот. 3. Ова е за надворешна употреба само и треба да бидат управувани од страна на возрасните. 4. Чувајте се далеку од децата, домашни миленици и запаливи материјали. 5. Не се мешаат различни видови на гориво заедно (со исклучок на гориво и масло).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите