.

.

100 X Прилагодливи Двојно Бликнаа Фати Топката Latch Месинг 70Mm + Завртки

100 X Прилагодливи Двојно Бликнаа Фати Топката Latch Месинг 70Mm + Завртки

мислење на клиентот:

DEN 10805.04
Достапност
Во достапна форма

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај, кутија, барака и прозорец ќе се заклучи.фаќа и резиња за висок и низок безбедност користи.Бања брави може да се најде во нашите Завртки дел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите