.

.

Eyelash Curler Со Чешел Јаглероден Челик Материјал Око Lash Клип Изградена-Во Чешел Eyelash Curler

Eyelash Curler Со Чешел Јаглероден Челик Материјал Око Lash Клип Изградена-Во Чешел Eyelash Curler

мислење на клиентот:

DEN 119.52
Достапност
Во достапна форма

❤ Оваа нерѓосувачки челик eyelash curler ќе се создаде долго, завиткан трепките, прави вашите очи се повеќе се забележува.Вграден-во еколошки селотејп перница за подобро да ја заштитите трепките. ❤ Изградена-во Чешел е дизајниран за непречено посебна вашиот трепките, создавајќи совршен навивам трепките. ❤ Високо квалитетен материјал, не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се оштети, долг живот. ❤ Ергономски дизајн се вклопува сите око форми и големини. ❤ Густа чешли : Униформа уредување на чешли, трепки природно се одделени.Спецификации : Тип : Eyelash curler Земја/Регион на Производство : Кина Материјал : Јаглероден челик НЕТО WT : 27.8 g Пол : Унисекс Пакет Големина : 10.7*6.5*3.5 cm/4.21*2.56*1.38" Пакет се вклучени : 1 x Eyelash Curler Со Чешел Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. 2.Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите