.

.

X-DREE М8 60mm x 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Кревање Водител на Око Гром Проширување Eyebolt(М8 x 60 mm 304 Anillo де acero inoxidable Anilla де elevación Perno de ojo Perno де expansión Cáncamo

X-DREE М8 60mm x 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Кревање Водител на Око Гром Проширување Eyebolt(М8 x 60

мислење на клиентот:

DEN 246.96
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Сидро Око Гром; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 71g.Пакет Содржина : 1 x Водител на Око Гром; Удар Дијаметар : 12mm / 0.47".Sleeve Цевка Големина : 12mm x 40mm / 0.47" x 1.6" (D*L); Навој Дијаметар : М8 / 0.3".Топ Должина : 60mm / 2.4"; вкупна Должина : 90mm / 3.5"(Longitud del perno : 60 mm / 2.4' '; Longitud вкупно : 90 mm / 3.5' '.Око Големина : 20mm x 35mm x 7.5 mm / 0.8" x 1.4" x 0.3" (Внатрешен Кол.*OD*T); Боја : Сребро на Ѕвонење(Tamaño del ojo : 20 mm x 35 mm x 7,5 mm / 0,8' 'x 1,4' 'x 0,3' '(diámetro interno * OD * T); Боја : tono plateado.М8 60mm x 304 од не 'Рѓосувачки Челик Прстен Кревање Водител на Око Гром Проширување Eyebolt Made од 304 од не' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Проширувањето е создаден од страна на затегнување на навој гром кој црта заострените конус проширување на еден ракав од ѕидот на дупка.Лесно да се инсталира.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство,итн.Опис на Spanish M8 x 60 mm 304 Anillo де acero inoxidable Anilla де elevación Perno de ojo Perno де expansión Cáncamo Nombre del producto : Perno de ojo де ancla; Материјал : acero inoxidable 304; Peso : 71 g Contenido del paquete : 1 x Perno de ojo де anclaje; Diámetro del punzón : 12 mm / 0.47' 'Tamaño del tubo de la manga : 12 mm x 40 mm / 0.47' 'x 1.6' '(D * L); Diámetro де ла rosca : М8 / 0.3' 'Longitud del perno : 60 mm / 2.4' '; Longitud вкупно : 90 mm / 3.5' 'Tamaño del ojo : 20 mm x 35 mm x 7,5 mm / 0,8' 'x 1,4' 'x 0,3' '(diámetro interno * OD * T); Боја : tono plateado.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите