.

.

uxcell M5x50mm Око Куки Завртки Завртки за Полнење, 30pcs Јаглероден Челик Закачалка Отворот Куки Завртка со Хексадецимален Завртки за Метал Кука, Дрво Терминал Прстен Куки

uxcell M5x50mm Око Куки Завртки Завртки за Полнење, 30pcs Јаглероден Челик Закачалка Отворот Куки Завртка со

мислење на клиентот:

DEN 395.76
Достапност
Во достапна форма

Вкупна Должина : 69mm / 2.72"; Око Внатрешни Кол. : 9.5 mm / 0.37"; Род Дијаметар : 4.3 mm/0.17"; Завртка Големина : M5x50mm; Завртка Тема Должина : 47mm / 1.85".Нут Тема : M5; Орев Големина : 8мм х 3мм/0.31"x0.12"(W*T); Конец Теренот : 0.8 mm; Материјал : Јаглероден Челик; Боја : Сребро; Површинска обработка : Бела Цинк Позлата.Примена : Широко се користат во куќи, канцеларии, шумарство машини, електрична опрема, итн.Тие се отпорни на корозија и ' рѓа-отпорни и може да се користи во затворен или отворен средини за лесна инсталација.Забелешка : Пред да нарачате, ве молиме потврдете право големина!.Опис : Примена : Широко се користат во куќи, канцеларии, шумарство машини, електрична опрема, итн.Без оглед на дизајн план е, овие трајни јаглероден челик кука завртки завртки се сигурни да се добие работа.Тие се отпорни на корозија и ' рѓа-отпорни и може да се користи во затворен или отворен средини за лесна инсталација.Спецификација : вкупна Должина : 69mm / 2.72"Око Внатрешни Кол. : 9.5 mm / 0.37"Прачка Дијаметар : 4.3 mm/0.17"Завртка Големина : M5x50mm Screw Тема Должина : 47mm / 1.85"Орев Тема : M5 Nut Големина : 8мм х 3мм/0.31"x0.12"(W*T)Конец на Теренот : 0.8 mm Material : Јаглерод Steel Color : Silver Surface Третман : Бела Цинк Plating Package Вклучува : 30pcs x Око Куки Завртки Завртки; 30pcs x Хексадецимален Завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите