.

.

NovelBee 2-Пакет од Нерѓосувачки Челик Лак Стерн Око Вратоврска Долу У Гром со Ореви и Подлошки,Акции Кол.1/3 (Должина: 4)

NovelBee 2-Пакет од Нерѓосувачки Челик Лак Стерн Око Вратоврска Долу У Гром со Ореви и Подлошки,Акции Кол.1/3

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

У Топ Акции Кол.1/3" : Количина : 2. У Топ Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Стерн Лак Око У Топ Вкупна Должина : 4";Конец Должина : 2-1/2".Стерн Лак Око У Топ Вкупна Должина : 4-1/2";Конец Должина : 3".Стерн Лак Око У Топ Вкупна Должина : 5";Конец Должина : 3-1/2".Акции Кол.1/3".Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Овална за миење(Lx W) : 2-1/4" x 3/4".Правоаголникот за миење(Lx W) : 2-3/4" x 1-1/4".Вкупна Должина : 4";Конец Должина : 2-1/2".Вкупна Должина : 4-1/2";Конец Должина : 3".Вкупна Должина : 5";Конец Должина : 3-1/2".Со прилагодливи заврши ореви како во однос на crimped прстен се користи на повеќето лак око.Пакет. 2 x U Гром. 2 x Овална за Миење. 2 x Правоаголник за Миење. 8 x Орев.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите