.

.

X-DREE 8mmx80mmxM8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Замав Гром Око Орев Сет(8mmx80mmxM8 304 Juego де tuercas de ojo де tornillo де acero inoxidable

X-DREE 8mmx80mmxM8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Замав Гром Око Орев Сет(8mmx80mmxM8 304 Juego де tuercas de

мислење на клиентот:

DEN 1108.80
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Око Орев Замав Болт Постави; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 67g.Пакет Содржина : 1 x Око Орев, 1 x Замав Гром; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Око Орев Навој Дијаметар : М8/0.31"; Око Орев Вкупната Големина : 20 36mm x/0.8" x 1.4"(База Кол*H).Око Големина : 20 x 35mm/0.8" x 1.4"(Внатрешен Кол*OD); Замав Гром Вкупна Должина : 85mm/3.3"(Tamaño del ojo : 20 x 35 mm / 0,8' 'x 1,4' '(diámetro внатрешни работи * OD); Longitud вкупно del perno giratorio : 85 mm / 3,3' '.Замав Топ Машки Конец Големина : М8 x 50mm/0.31" x 2"(D*L); Замав Гром Око на Дното на Далечина : 80mm/3.1"(Tamaño rosca de macho del perno giratorio : М8 x 50 mm / 0.31 "x 2" (D * L); Ojo del perno oscilante a la distancia инфериорни : 80 мм / 3.1 ". 8mmx80mmx M8 304 од не 'Рѓосувачки Челик Замав Гром Око Орев Set Made од 304 од не' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Работи со жица или кабел.Лесен за користење, е совршен опрема.Опис на Spanish8mmx80mmx M8 304 Juego де tuercas de ojo де tornillo де acero inoxidable Nombre del producto : Juego де tornillos де tuercas de ojo; Материјал : acero inoxidable 304; Peso : 67 g Contenido del paquete : 1 x Tuerca de ojo, 1 x Perno oscilante; Боја на директорот : Tono plateado Diámetro де ла rosca de la tuerca de ojo : М8 / 0.31' '; Tamaño вкупно де ла tuerca de ojo : 20 x 36 mm / 0.8' 'x 1.4' '(База Кол * H) Tamaño del ojo : 20 x 35 mm / 0,8' 'x 1,4' '(diámetro внатрешни работи * OD); Longitud вкупно del perno giratorio : 85 mm / 3,3' 'Tamaño rosca de macho del perno giratorio : М8 x 50 mm / 0.31 "x 2" (D * L); Ojo del perno oscilante a la distancia инфериорни : 80 мм / 3.1 ".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите