.

.

восок грејач Коса Отстранување Алатка Smart Рака Нозе Епилатор Лични Depilatory за Нега на Кожата Цврста Depilatory Потоплите Машина за Полнење

восок грејач Коса Отстранување Алатка Smart Рака Нозе Епилатор Лични Depilatory за Нега на Кожата Цврста Depilatory

мислење на клиентот:

DEN 600.00
Достапност
Во достапна форма

Компактно тело, заштеда на простор-таписерии и компактно тело, заштеда на простор и лесен за складирање;Голем капацитет, разноврсна за топење на восокот-500 CC голем капацитет, погоден за различни форми на отстранување на влакна восок од свеќи и козметички восок.Не-стап внатрешен резервоар, еден допир на чистење - Тоа е повеќе досадни да се исчисти остаток восок по користење на традиционалните восок мешавина.Овој производ ги користи лепи на кожата, која е лесно да се чисти со еден допир.Целосна греење, брз восок се топи-360° опкружувачки греење, 100 W моќ, восок се топи брзо 1/3 пати побрзо од традиционалните производи.Електронски постојана температура, интелигентни безбедност - Интелигентен електронски чип постојана контрола на температурата е поставена, а силата ќе биде автоматски отсечени кога специфична температура се постигне, интелигентни и безбедно;Висок квалитет на школка, отпорни на топлина и анти-корозија-восок тенџере има прекрасен изглед и убава криви линии.Тоа е направен од високо-квалитетна ABS материјали, кои се отпорни на топлина, носат-повторно.Спецификации : Применливи луѓе : general Skin Тип : General Product материјал : ПП нови material Product боја : како shown Rated моќ : 100 WProduct напон : 110 V/220-240 VPower снабдување на владата : plug Product големина на : 18.2*15.3*8.7 cm Cover големина на : 14.2*14.2*1.2 cm Liner големина : 10.5*5.5 cm Product нето тежина : 565g Package се Вклучени : 1*восок се топи machine1*Instruction Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите