.

.

Bonarty Безболно Отстранување На Влакна Депилација Сунѓерот Подлога Рака Бикини Коса Епилатор

Bonarty Безболно Отстранување На Влакна Депилација Сунѓерот Подлога Рака Бикини Коса Епилатор

мислење на клиентот:

DEN 460.80
Достапност
Во достапна форма

Отстранување На Влакна Сунѓер.Ги отстранува и Exfoliates Несаканите Влакна за Нозете ,Лактите, на Горната Усна, Брадата, Бикини линија.Преносни две лица дизајн, розова лице - лесен за коса, зелена површина - подмачкување на кожата.Нема Повеќе Електролиза, Шанса Удирање , или Скапи Третмани, ги Отстранува коса од нозе, нежно Без хемикалии; Нема nicks Без хемикалии; Нема nicks & намалувања.Спецификација : - Материјал : Сунѓер - Size : 7x7x2.5cm - Како да го користите : - 1.пред употреба, мора да се направи ќе кожата влажна, - 2.молам, користење на розова круг ротација во една насока триење, не притиснете на кожата, косата ќе greanually падне .Пакетот Вклучува : 1 Парче Коса Отстранување Сунѓер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите