.

.

Батерија Дама Хлапак USB Полнењето на Жените Електрични Епилатор Преносни Trimmers LCD Дисплеј Панел Groomers Безболно Отстранување на Влакна

Батерија Дама Хлапак USB Полнењето на Жените Електрични Епилатор Преносни Trimmers LCD Дисплеј Панел Groomers

мислење на клиентот:

DEN 2380.80
Достапност
Во достапна форма

USB полнење,еден USB жица е слободен за секој производ.Тоа може да биде поврзан со компјутер, лаптоп или мобилен напојување за полнење.LCD дисплеј, Сите информации се едноставни и јасни, и тоа е лесно да се разбере работна состојба.На ергономски дизајнирана рачка е лесно да се работи, може да се контролира со цел да се поголем степен, и секако може да и непречено допир на целото тело.Ниско ниво на бучава, нема болка, перат, мала големина.Тоа е погоден за вршење на деловни или патување.Задолжен за 2 часа и се користи за околу 75 минути.Стил : Portable Material : ABS+Нерѓосувачки Челик+Електронски Components Texture : Водоотпорен Durable Power Режим : Electric Power Снабдување на Владата : USB charging Output напон : 3.7 VOutput Моќ : 5 WColor : white Product Големина : 14×5cm Product Тежина : 130g Applications : Бричење сите делови на телото.Погоден за секојдневна, бизнис или патување use Package се Вклучени : 1×Пакување Кутија+1×Епилатор+1×USB Жица+1×Мали Коса Четка+1×Прирачник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите