.

.

2 во 1 Електрични Веѓа Тример за Жените Тело Коса Смена Бикини Безболно Хлапак за Нос Лицето Епилатор Батерија

2 во 1 Електрични Веѓа Тример за Жените Тело Коса Смена Бикини Безболно Хлапак за Нос Лицето Епилатор Батерија

мислење на клиентот:

DEN 2385.60
Достапност
Во достапна форма

[Напредна технологија] Овој електрични веѓа тример користи напредни инженерски технологии за да се отстрани вишокот на косата и да ја задржите веѓите безболна.На 360-степен двојно остро нож да може ефективно да се отстрани вишокот на косата. [Противалергиски] главата на ова женски лицето жилет е противалергиски и нежно да ги сите типови на кожа.Затоа, кога користите оваа лицето коса отстранување производ за жени, не се грижи за гребнатини, црвенило или иритација. [Безбедно и лесно да се чисти] Водоотпорен, перат, впива чистење може лесно да се ослободи од остатоците, дури и ако се тушираат.Мие и монтажни тример главата за лесно чистење и одржување.Оваа мажите носот коса тример е безбедна и безболна да се намали.Оваа мажите носот коса тример ви заштедува од ризикот на влечење губење или оштетување на вашата кожа. [Преносни] На батерија дизајн на оваа дама е жилет е многу убава.Можете да ја стави во торба, џеб или ташна.USB полнење дизајн на оваа усна коса смена не бара батеријата.Кога го користите овој женски лицето коса епилатор да одржи совршена веѓите, можете да добиете подобри видот поради тоа што има вграден-во светлина.Оваа женската усна жилет е многу погодна за отстранување на вашето тело, коса без мртви краеви.Внимателен gift The носот коса тример има елегантен и модерен дизајн, погоден за мажите и жените.High-end quality и исклучителна пакување направи оваа носот коса тример совршен избор за подароци.Спецификација : [име на Производ] : Електрични веѓа тример, батерија тип[Производ вклучува] : домаќин, прирачник, четка за чистење[Производ во боја] : роза злато[Напојување mode] : ААА# сува батеријата Број 7 (без батерија)[Производ материјал] : нерѓосувачки челик сечилото + ABS тело[Чистење метод] : Нож главата мијат со вода, четка за чистење[Голи метал тежина] : 35g[Производ големина] : 125*20*20mm[Боја кутија големина] : 150*25*50mmremind : Во однос на бојата : хроматските аберации може да бидат предизвикани од страна на мониторот или снимање светлина.Ве молиме да се разбере!За големина на : Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1~2cm, ве молиме да се разбере!За услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

[Product name]:
Electric eyebrow trimmer, battery type
[Product includes]:
host, manual, cleaning brush
[Product color]:
rose gold
[Power supply mode]:
AAA# dry battery No. 7 (without battery)
[Product material]:
stainless steel blade + ABS body
[Cleaning method]:
Knife head washed with water, cleaning brush
[Bare metal weight]:
35g
[Product size]:
125*20*20mm
[Color box size]:
150*25*50mm
remind:
Regarding color:
chromatic aberration may be caused by the monitor or shooting light. Please understand!
About size:
Due to different measurement methods, there may be an error of 1~2cm, please understand!
About service:
If you have any questions, please feel free to contact us, we will reply you within 24 hours.

Им се допаѓа и на купувачите