.

.

Electrode Жици, Мултифункционални ДЕСЕТИЦИ Електроди Конектор Кабли Трајни Професионален за Болница за Дома

Electrode Жици, Мултифункционални ДЕСЕТИЦИ Електроди Конектор Кабли Трајни Професионален за Болница за Дома

мислење на клиентот:

DEN 2198.40
Достапност
Во достапна форма

Професионален : Plug и pin се купат професионална технологија на производство, долг животен век.Употреба Со Машина : Употреба на масажа паста и ДЕСЕТИЦИ може да се промовира и да се постигне ефектот на здравството за зачувување.Преносни : Лесно да се носат, погоден за патување физиотерапија опрема, лесно за ракување.Лажен Материјал : Electrode кабелот е направен од висок квалитет на лажен материјал, со добра затегнувачка сила, издржливост и долг животен век.Функција : Electrode може да го подобри акупунктура, масажа, ковале, стружење и други функции со кои соработуваат со третман уред.Функција : 1. Професионален : Plug и pin се купат професионална технологија на производство, долг животен век.2. Лажен Материјал : Electrode кабелот е направен од висок квалитет на лажен материјал, со добра затегнувачка сила, издржливост и долг животен век.3. Преносни : Лесно да се носат, погоден за патување физиотерапија опрема, лесно за ракување.4. Употреба Со Машина : Употреба на масажа паста и ДЕСЕТИЦИ може да се промовира и да се постигне ефект на здравјето preservation5. Функција : Electrode може да го подобри акупунктура, масажа, ковале, стружење и други функции со кои соработуваат со третман уред.Спецификација : Предмет Тип : Electrode Wires Material : Tinsel Function : Electrode може да го подобри акупунктура, масажа, ковале, стружење и други функции со кои соработуваат со третман уред.Поле на Примена : За дигитален терапија машина / слабеење massager / ДЕСЕТИЦИ машина / други здравствени опрема Пакет Листа : 1 x Electrode Жици.

Клучни карактеристики

Item Type:
Electrode Wires
Material:
Tinsel
Function:
Electrode can improve acupuncture, massage, hammering, scraping and other functions by cooperating with treatment device.
Scope of Application:
For digital therapy machine / slimming massager / TENS machine / other health care equipment
Package List:
1 xElectrode Wires :

Им се допаѓа и на купувачите